Srpen 2007

Etnies logo

31. srpna 2007 v 14:51 Etnies

Bleskovka // Who is she..?!

31. srpna 2007 v 13:04 | Miška |  Bleskovky
Ahojky, tak se pokouším o první bleskovku, tak jestli chcete, tak se zapojte :)


1) jak se máš? :-)

2) kdo je to?
4) tak co, už se těšíš do školy?

5) jakej máš nejradši předmět?

6) co chceš na diplom?

Ohodnoť pls my blog

31. srpna 2007 v 12:36 Anketky
Já vím, nic slavnýho to není, ale jak mám chvíli času, snažím se na tom pracovat :-)


Justin :-*

31. srpna 2007 v 12:25 Justin - foto


Justin foto

31. srpna 2007 v 12:20 | Miška |  Justin - foto

Justin Timberlake - životopis

31. srpna 2007 v 12:07 | Miška |  Justin - info
Justin se narodil a vyrůstal v Memphis v Tennessee. Od malička se mu zalíbilo zpívání a tancování. Svou první soutěž "Dance Like New Kids On The Block", vyhrál jako malé dítě. Poprvé se v televizi objevil v jedenácti letech v show pro mladé talenty "Star Search", kde zpíval country music.

Obrovský zlom ve své kariéře přišel v roce 1992, když mu byla nabídnuta šance pravidelně vystupovat v Disneyově "Mickey Mouse Club". Po dvou letech vystupováni dokázal jako umělec velmi dobře zapůsobit. V pořadu se potkal s budoucím spolupracovníkem z *NSync Joshua Scottem Chasezem a popovými princeznami Christinou Aguilerou a Britney Spears.

Po ukončení vystupování v Mickey Mouse Clubu se po naléhání Chrise Kirkpatricka připojil k nové chlapecké skupině. Společně tedy s Kirkpatrickem, Chasezem, Joey Fatonem a Lance Bassem vytvořili skupinu *NSync. Po značných úspěších v zahraničí se koncem devadesátých let podařilo *NSync prorazit i v amerických hitparádách s veleúspěšným albem "Strings Attached and Celebrity".

V přímém souboji s Backstreet Boys byl *NSync mnohem více dynamickou skupinou mladých zpěváků. Což skupině pomohlo dosáhnout neobyčejných úspěchů v prodeji nosičů a mnoha ocenění. Přestože byl Justin nejmladším členem skupiny stal se nejvýraznější a brzy vůdčí osobností, která měla obzvláštní nadání na zpěv a tanec.

K obrovskému růstu jeho popularity mu velmi pomohl románek s mladou popovou královnou Britney Spears. V jednu dobu se pár objevoval ve všech světových médií a byl nazýván královským párem popu. Ačkoliv jejich vztah dlouho nevydržel, popularita obou se díky jejich vztahu drží dodnes.

V současné době se Justin rozhodl pro sólovou kariéru, je připraven získat nové fanoušky s jeho prvním sólovým albem "Justified". Justin má také vlastní organizaci "Justin Timberlake Foundation" pro podporu výuky hudby na školách.

A co Harry Potter?

27. srpna 2007 v 23:17 Anketky
,,Harry Potter...naše nová celebrita!" :-D

Dr. House x)

27. srpna 2007 v 23:14 Anketky
Kdo je pro vás NEJ?!!